labakais-tirgotajs-2018-737x1024-1-aspect-ratio-16-9

SIMTGADEI VELTĪTAJAM “LAIMAS” VEIKALAM VECRĪGĀ PIEŠĶIRTS UZVARĒTĀJA DIPLOMS KONKURSĀ “LATVIJAS LABĀKAIS TIRGOTĀJS 2018”

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” saldumu zīmola “Laima” valsts simtgadei veltītais veikals Vecrīgā, Vaļņu ielā 28, saņēmis uzvarētāja diplomu konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs 2018”, ko rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Konkursā tiek piešķirti dalībnieku, laureātu, kā arī uzvarētāju diplomi un galvenās balvas. Šogad finālam tika izvirzīti 32 tirdzniecības objekti no 240 pieteiktajiem, rezultātā pasniedzot 7 galvenās balvas, par uzvarētājiem atzīti 13 uzņēmumi, 9 saņēmuši laureāta diplomus, bet 3 – konkursa fināla dalībnieku diplomus.

Balstoties uz “anonīmā pircēja” pārbaudes principu, vērtēšana notika pēc vairākiem kritērijiem: apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, preču marķējums, kārtība un tīrība, informācija, kā arī speciālie piedāvājumi. Žūriju sastādīja uzņēmumu pārstāvji – iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāji –,un Latvijas Tirdzniecības institūta deleģēti eksperti.

Konkurss ik gadu tiek rīkots ar mērķi popularizēt labākos tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumus un to darbiniekus, paaugstināt tirgotāju un krodzinieku profesionalitāti, kā arī panākt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas kultūras uzlabošanu.

“Lepojamies ar “Laimas” jaunā veikala sasniegumu! Paldies laipnajām un gādīgajām pārdevējām, kuras ik dienas rūpējas par klientiem, nodrošina vislabāko apkalpošanu, kā arī ir zinošas par mūsu plašo produktu sortimentu. Priecājamies, ka klienti novērtē arī jaunā veikala dizaina risinājumus un izkārtojumu, kas radīts par godu Latvijas valsts simtgadei,” uzsver Orkla Confectionery & Snacks Latvija sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.