DSCF0050Spilva3-scaled-aspect-ratio-16-9

“Spilvas” sortimentā divi jauni produkti: “Uzkodu gurķi saldskābā marinādē” un “Sinepes Dižonas gaumē”

Lielākais ēdienu un ēdienu piedevu zīmols “Spilva” papildinājis sortimentu ar diviem jauniem produktiem: “Uzkodu gurķiem saldskābā marinādē” un “Sinepēm Dižonas gaumē”.

Esam papildinājuši “ Spilvas” produktu sortimentu ar jaunu produktu – jau sagrieztiem gurķiem saldskābā marinādē, tādējādi paplašinot konservācijas segmentu. Jaunais produkts atvieglos ikdienu un palīdzēs ievērojami ietaupīt laiku, kas tiek pavadīts, griežot gurķus dažādu salātu sastāvdaļām. “Gurķi saldskābā marinādē” izmantojami arī kā uzkoda un būs lielisks papildinājums dažādu ēdienu piedevās.”, norāda Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja.Šogad, atzīmējot “Spilvas” trīsdesmit gadu jubileju, vēsturiski pirmā uzņēmuma produktu grupa – sinepes un mārrutki – piedzīvo zīmola atjaunošanu un produktu līnijas paplašināšanu. Viens no jaunumiem šajā grupā – “Sinepes Dižonas gaumē”, tādējādi produktu klāstu papildinām ar sinepēm, ko ierasti lieto ne tikai pie gaļas, bet arī zivju ēdieniem un salātiem, kam tradicionāli vairāk piemērots vidēja stipruma  sinepju veids.”

 

“Spilva”, atzīmējot 30 gadu jubileju, atbilstoši biznesa attīstība stratēģijai, veicis zīmola atjaunošanu, kas ietver jaunu logo, modernizētu identitāti un jaunu saukli: “Labi iet kopā!”. Dažādojot “Spilvas” produktu piedāvājumu, šogad produktu portfelis papildināts ar astoņiem jauniem produktiem mērču, dresingu un konservēto produktu kategorijās.

 

Jaunie “Spilvas” konservācijas produkti nopērkami lielākajos tirdzniecības centros un “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv