dz_sv_sveramas-feed_2-1-1024x699-1-aspect-ratio-16-9

VAIRĀK NEKĀ 2,3 TONNAS “LAIMAS” SALDUMU PRIECĒS E-DZIESMUSVĒTKU DALĪBNIEKUS VISĀ LATVIJĀ

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” turpina savu klātesamību tautai svarīgos notikumos un arī šogad priecē XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekus visa Latvijā. Ikviens bērns, kurš šogad piedalās neparastajos e-dziesmusvētkos, papildu enerģijai un vēl saldākiem kopā būšanas prieka mirkļiem saņems “Laimas” Saulgriežu kolekcijas konfektes.

“Šogad tradicionālie un tik ļoti gaidītie svētki norisināsies ikvienam no mums neierastā formātā, taču “Laima” nemainīgi ir neatņemama svētku sajūtas radītāja, dāvājot 2,3 tonnas īpašo Saulgriežu kolekcijas konfekšu visiem svētku dalībniekiem, lai svētku sajūta būtu īsta, neatkarīgi no tā, kurā Latvijas vietā tiek svinēti vieni no skaistākajiem un gaidītākajiem mirkļiem gan bērniem un jauniešiem, gan viņu vecākiem un mākslinieciskajiem pedagogiem. Dāvinot “Laimas” saldumus 32 000 dziesmu un deju svētku dalībnieku, arī šī gada svētku svinētājiem tiks nodrošināta tradīcijas pēctecība un nepārtrauktība,” stāsta Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas direktore.

Visā Latvijā norisinās viens no šī gada svētku klātienes notikumiem – dziesmu un deju svētku ceļš “Saulesvija”, kurā svētku organizatori dodas uz katru jaunizveidoto pašvaldību. Ādažos, kur atrodas jaunā “Laimas” saldumu ražotne, ar novada svētku dalībniekiem klātienē tikās arī “Orkla Latvija” pārstāvji, lai kopā ar svētku organizatoriem nodotu dāvanas un pateicības svētku dalībniekiem, kas gatavojušies un piedalās e-dziesmusvētkos.

 

Šogad XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki līdz 31. oktobrim norisināsies e-vidē. Svētki attālinātā formā notiks, lai ikviens bērns un jaunietis, kurš līdzdarbojies svētku gatavošanās procesā vairāku gadu garumā, varētu dalīties savos sasniegumos kopā ar saviem mākslinieciskajiem kolektīviem.