Publicitātes foto4

Zīmols “Laima” papildina sortimentu ar jaunumu – želejkonfektēm

Iemīļotais saldumu zīmols “Laima” papildinājis sortimentu ar jaunu produktu kategoriju – želejkonfektēm. Kopā ir pieejamas trīs veidu želejkonfektes – “Emodži”, “Tārpiņi”, kā arī “Smailiji”, kas ir īpaši gaidīts jaunums vegāniem, jo ir piemērots vegānā uztura piekritējiem.

Gan lielu, gan mazu saldumu cienītāju vidū želejkonfektes ir zināms un mīlēts našķis, pateicoties šo konfekšu daudzveidīgajām garšām, krāsām un formām. Nu arī “Laima” saldumu piekritēji var izvēlēties kādu no trim, savai gaumei visatbilstošākajām, konfektēm, turklāt, sortimentā sev piemērotas želejkonfektes atradīs arī vegāni!

Nešaubīgi, želejkonfektes bieži vien ir tieši jaunāka gadu gājuma pircēju iecienīti saldumi, tādēļ arī esam devuši tiem laikmetīgus un gana jauneklīgus nosaukumus kā “Emodži”, kas sasaucas ar ikdienas saziņā populārajām emocijzīmēm vai “Smailiji” – dažādas smaidošās “sejiņas” ieguvušas želejkonfektes formu. Konfektes sejiņu formās vēlamies izcelt īpaši, jo tās ir vegāniem piemērotas. Laikā, kad arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību saviem ikdienas pārtikas izvēles paradumiem, bieži vien priekšroku dodot produktiem, kā sastāvā nav dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielas, arī mums, domājot par sortimenta jaunumiem, bija būtiski, lai sev piemērotu našķi atrastu ikviens. Pie tam, šīs želejkonfektes noteikti ies pie sirds ne tikai vegānā uztura piekritējiem, bet jebkuram īstam želejkonfekšu cienītājam,” stāsta SIA “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Laura Bagātā.

Kā norāda Dita Lase, veģetārās uzturas skolas “Vegus” vadītāja:Prieks, ka arī vietējie zīmoli arvien biežāk papildina produktu piedāvājumu ar vegāniem draudzīgām alternatīvām! Svarīgs ir ne tikai produkta sastāvs – tas, ka želejkonfektēs nav dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielu, bet arī, lai produktam ir atbilstošs marķējums. Uz iepakojuma atrodama norāde, ka tas ir vegāns produkts, kas atvieglo produkta atrašanu veikala plauktos, to ir viegli pamanīt un nav jāpavada ilgāks laiks pētot produktu sastāvu.

Visiem trim jauno želejkonfekšu veidiem tapis jauns iepakojuma dizains. Želejkonfektes pieejamas vairākās garšās: tropisko augļu garša “Tārpiņiem” un “Smailijiem”, savukārt “Emodži” iepriecinās ar zemenēm un mango garšu. Visu trīs jauno želejkonfekšu sastāvā izmantoti sulu koncentrāti no īstiem augļiem.

Želejkonfektes pirmo reizi tika uzsāktas ražot Vācijā, pagājušā gadsimta 20. gados, bet nu, pateicoties svaigajām garšām, ilgajam uzglabāšanas laikam un dažādajām, interesentajām konfekšu formām,  kļuvušas populāras visā pasaulē.

“Laima” jaunās želejkonfektes nopērkamas 100 g iepakojumā.

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv

Publicitates-foto1-aspect-ratio-4-3
Publicitates-foto2-aspect-ratio-4-3
Publicitates-foto3-aspect-ratio-4-3