OCSL_stends-1024x780-1-aspect-ratio-16-9

ZĪMOLS “LAIMA” PIEDALĀS PASAULĒ LIELĀKAJĀ SALDUMU UN UZKODU IZSTĀDĒ ĶELNĒ

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” no 27. līdz 30. janvārim piedalās pasaulē vadošajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2019” Ķelnē, iepazīstinot ar zīmola “Laima” sortimentu.

“Esam patiesi pagodināti jau vairākus gadus būt starp pasaules līmeņa saldumu un uzkodu ražotājiem, kas piedalās “ISM” izstādē, prezentējot augstākās kvalitātes saldumus un uzkodas. Tas sniedz mums iespēju iepazīstināt ar jaunumiem mūsu sortimentā, satikties ar klientiem un stiprināt savu klātbūtni aktīvajos eksporta tirgos,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

“Šogad “ISM” izstādē mēs prezentējam dažādus “Laimas” tumšās un piena šokolādes jaunumus, kā arī leģendāros “Maigums” zefīrus, pēc kuriem pieprasījums eksporta tirgos aug katru gadu. Tieši pērn eksporta tirgus līderi izaugsmes ziņā bija zefīri, veidojot 52,2% pieaugumu, salīdzinājumā ar 2017. gadu,” papildina Lineta Mikša.

“ISM 2019” ir pasaulē lielākā saldumu un uzkodu izstāde, kas norisinās Vācijā, Ķelnē no 2019. gada 27. janvāra līdz 30. janvārim, pulcējot desmitiem tūkstošu apmeklētāju no visas pasaules.

“Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Dānijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Islandē, Itālijā, Kanādā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Vācijā un ASV. Kopumā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē produkciju uz teju 30 pasaules valstīm.

Aizvadītajā  2018. gadā Orkla Confectionery & Snacks Latvija” turpināja darbu pie pozīciju stiprināšanas esošajos darbības tirgos, kā arī pie jaunu tirgu apgūšanas, uzsākot realizēt produkciju Nīderlandē un Kazahstānā.

Šogad “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” plāno palielināt eksporta apjomu par aptuveni 5%, attīstot piedāvājumu aktīvajos darbības tirgos. Tāpat uzņēmums plāno piedalīties “Prodexpo” izstādē Maskavā, kas norisināsies februārī, kā arī oktobrī “Anuga” izstādē Ķelnē.