Publicitates-foto-aspect-ratio-16-9

Zīmols “Selga” papildina pastāvīgo piedāvājumu ar jaunu produktu – sāļajiem krekeriem

Izvērtējot pircēju paradumus un pieprasījumu, zīmols “Selga” šajā pavasarī iekaro jaunu cepumu segmentu un iepazīstina ar jaunumu – krekeriem ar sāli, kas ir nozīmīgs solis zīmola attīstībā, papildinot un pilnveidojot sāļo uzkodu kategoriju.

“Selga” nešaubīgi ir zīmols ar potenciālu radīt produktus, ko novērtēs gan tie patērētāji, kuriem “Selga” garša ir zināma jau no bērnības, gan tie, kuri seko līdzi dažādām tendencēm un inovācijām. Veicot tirgus izpēti un atsaucoties pircēju pieprasījumam, esam investējuši lielu darba un izpētes resursu un spēruši nozīmīgu soli, papildinot iecienīto cepumu segmentu ar kategorijas jaunumu – krekeriem ar sāli,” stāsta “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons. “Kā liecina patērētēju pētījumi, vairāk nekā puse jeb 61% pircēju sāļos cepumus iegādājas vismaz divas un pat trīs reizes mēnesī, tādēļ, ņēmot vērā pieprasījumu, bija svarīgi attīstīt zīmola produktu portfeli un piedāvāt iemīļota zīmola radītu kvalitatīvu un aktuālu produktu.”

Pircēji, kuriem jau bijusi iespēja novērtēt jaunos “Selga” krekerus ar sāli, atzīst, ka tiem piemīt gan patīkama smarža, gan struktūra atbilst tai, kādu sagaidītu, izvēloties sāļos krekerus. Kā liecina 2023. gada aprīlī veiktā aptauja*, sāļos krekerus pircēji visbiežāk (36% aptaujāto) izvēlas, ja vēlas ātru un vienkāršu uzkodu, kā cienastu mājas ballītē – 33% vai dodoties piknikā – 27% respondentu. Krekeri ar sāli ir populāra izvēle arī tiekoties ar draugiem, pārgājienos un ceļojumos, vai – kā papildinājums kafijas vai tējas pauzē. Pētījumā pircēji arī norādījuši, ka, izvēloties “Selga Classic” jaunumu, nozīme ir produkta izcelsmei – fakts, ka tas ir vietējais produkts, ko ražojis pazīstams un iecienīts zīmols.

Viena no zīmola “Selga” prioritātēm ir, lai produktu sastāvs būtu drošs un kvalitatīvs – arī jaunajos “Selga” sāļajos krekeros, tāpat kā pārējos zīmola produktos, nav izmantota palmu eļļa. Kā arī, novērtējot to, ka pircēji arvien biežak izdara izvēli par labu tiem produktiem, kuru pagatavošanā nav izmantoti dzīvnieku valsts produkti, jaunais produkts ir piemērots vegāniem.

Jaunie “Selga” krekeri ar sāli nopērkami 150 gramu iepakojumā.

 

 

*Norstat Express aptauja, 2023. gada aprīlī.

 

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv